X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Opencart nedir?

AnasayfaYazılarOpencart E-Ticaret YazılımıOpencart nedir?

Opencart Nedir? Ne işe yarar?

Teknoloji çağının iyice gelişmesi ile birlikte günümüz de pek çok şirket ve kişi, ticaret sektörünü internet ortamına taşımak ve ürünlerini müşterileri ile daha basit bir şekilde buluşturmak istiyor.

Ancak bir web sitesi sahibi olmak için iyi derecede yazılım, tasarım ve kodlama biligisi gerekmektedir. Bu nedenle bir E-Ticaret web sitesi yazılımı yüksek maliyetler çıkartmaktadır.

Opencart yazılımı ile bu gibi süreçler ile yorulmadan, kolayca kendi E-ticaret Web Sitenizi kurmanız ve yönetmeniz mümkündür.

Bu makalemiz de E-Ticaret sitenizi kurabilmeniz için opencartın ne olduğu nu antarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Opencart Nedir?

Opencart linux işletim sistemin de çalışan, PHP tabanlı ve açık kaynak kod olarak kodlanmış bir e-ticaret yazılımıdır. İşini internet ortamına taşımak isteyen ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Kullanıcı dostu ara yüzü ve açık kaynak kodludur. Geliştirilebilir olması sebebi ile de bir çok kullanıcı ve yazılım şirketleri tarafından da kullanılmaktadır.

Tasarım bilgisi veya yazılım bilginiz olmasa dahi opencart yazılımını linux işletim sistemi olan bir hosting sunucusuna ücretsiz olarak indirdikten sonra rahatlıkla kurabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zaman da tüm dilleri desteklemesi ile de bilinen opencart yazılımını türkçe olarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Opencart kolay yönetilebilir ara yüze sahiptir. Ekstra eklenti ve modüllerde kurularak E-Ticaret web sitenizi geliştirebilirsiniz.

Opencart yazılımını kurmak için Opencart nasıl kurulur? isimli makalemizi inceliyebilir veya sitemiz de bulunan opencart e-ticaret peketleri, opencart temaları ve opencart modülleri sayfalarından yararlanabilirsiniz.

Umarım bu makalemizde sizlere sağlıklı bir bilgi aktarabilmişizdir.

 

Saygılarımızla

Tema Web Tasarım Hizmetleri

 

 
Top