X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Alan Adı (Domain) Hizmetleri

AnasayfaAlan Adı (Domain) Hizmetleri

Alan Adı(Domain) Hizmetleri

 
Alan adı(domain) hizmetlerinden faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar için birinci sınıf kalite statüsünde hizmetimizi sunuyoruz. Bugüne değin web sektöründe başarılı çalışmalara imza atmış isim olarak Tema Web Tasarım, alan adına yönelik bütün isteklerinize karşı çözüm üretmektedir. 
 

Alan adı(domain) hizmetleri

Dünya üzerinde bütün web site kullanıcılarının bildiği temel konu alan adlarının önemidir. Web sitesi için potansiyel kitle hedefi olan kullanıcılar mutlaka alan adı seçerken birçok kriterleri hedef alır. Dolayısıyla bir web sitesi oluştururken en önemli ayrıntının bu olduğu bilinir.

Sırf önemli bir ayrıntı olduğu için de alan adı seçmek oldukça zordur. Diğer yandan alan adı hizmetinden faydalanacak firmayı da seçmek zordur. İşte bu kapsamda bütün taleplerinizi değerlendiren firma olarak biz sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gerek domain seçerken, gerek domain uzantıları hakkında bilgi edinmek isterken gerekse de alan adı satın almak isterken bütün süreçte doğru kararlar alabilmenizi de sağlıyoruz. 

Alan adı hizmetleri için firmamızla iletişime geçerek sizin için en doğru alan adını satın alabilir veya transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Bütün domain uzantıları için hizmet garantisi

Bilindiği üzere alan adları çeşitli domain uzantıları ile işlem görmektedir. Örneğin; domain.com ( com alan adı ), domain.net ( net alan adı ) vb. Bu uzantıların yanı sıra; .org, .biz, ,info, .gov gibi. Neredeyse bütün domain hizmetleri için satın alma garantisini sizlere sunuyoruz. Karar verdiğiniz uzantıya ilişkin satın alma işlemlerinde ekonomik seçenekleri de göz önünde bulunduruyoruz.

 

Her türlü alan adı transfer işlemleri

Bir web sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için Tema Web Tasarım olarak bütün hizmetleri kalite çerçevesinde aktardığımızı belirttik. Bununla beraber alan adları transfer işlemleri için de gereken hizmeti sunuyoruz. Neredeyse bütün alan adı uzantıları için hizmet verdiğimiz transfer işlemlerinde diğer birim hizmetlerini de sunuyoruz. Bu hizmetler neticesinde alan adı satın alırken ve alan adı transferi sağlarken verimli sonuçlar elde edebiliyorsunuz. 

 

Her konuda destek alabileceğiniz bir destek ekibi

Web sitesi oluşturan veya halihazırda web sitesi bulunan kullanıcılar için kalifiyeli ekibimiz ilgili her hizmeti sunmaktadır. Ürün veya hizmet talep edildiğinde gereken hassasiyeti sağlayarak ilgili birim çalışanlarımızı hizmetinize dahil ediyoruz.

Özellikle alan adı hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için her konuda destek alabileceğiniz bir destek ekibi garantisini de sizlere sunuyoruz. Web sitenizin beklenen performansını sergileyebilmesi için önem arz eden alan adları için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilir, sürecin her aşamasında destek talep edebilirsiniz. 

 

Saygılarımızla

Top