X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

E-Ticaret Sitesi Hizmetleri

AnasayfaE-Ticaret Sitesi Hizmetleri

Alışverişin Yeni Haritası E-Ticaret

Girişimciler ve girişimci adaylarının en fazla dikkat çeken konu e-ticaret uygulamasıdır. E-ticaret uygulaması geniş ürün yelpazesi ve hizmet ağını daha geniş kitlelerin satın alma alışkanlarını internet ortamında çok daha hızlı, kolay, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde işlemlerini yapabilme fırsatını sunan teknolojinin bütün özellikleri ve donanımları ile uyumlu çalışan örgütsel ve döngüsel olaylara denmektedir. Her türlü yatırımcı ve girişimcilerin ülkelerin sosyo-ekonomik yapısı, tüketim eğilimleri, satın alma davranışları, ürün ve hizmet üretimi ve kapasitesi, değişen nüfus oranları ve alt yapı sistemleri ile güvenlikli ödeme şekilleri ile birçok unsuru bir araya getirmesi adına e-ticaret yapısını oluşturulmuştur.

Daha fazla üretim ve tüketim noktasının artması e-ticaret uygulamasının teknoloji çağı ile birlikte yüksek düzeyde bir başarı göstermesini sağladı. Teknoloji seviyesinin gelişim hızı ve adapte sorunu olmadan insan yaşamına girmesi, kişilerin satın alma eğilimleri, ihtiyaç ve isteklerini anında hızlı ve kolay ulaşmasını sağlaması ile doğru orantılı olduğunu göstermektedir.

Teknolojinin gelişimi ve hızı, dükkânları sanal ortama taşıma konusunda itici bir güç olmaktadır. Sanal mağazacılık ile birlikte müşteri potansiyeli, satış hacmi ve ürün yelpazesi konusunda başarıları da beraberinde getirmektedir.

Ekonomi alanında devlet e-ticaret uygulamasının temelinde yer alan en büyük yatırımcı ve teşvik unsuru olan paydaşlardan biri olma özelliğine sahiptir. Devlet, e-ticaret uygulamasında firmalara ve girişimci adaylarına vergisel ve teşvik yatırımları ile bu alanda daha çok ürün ve hizmet ile müşteri potansiyelini artırması, satış hacmini ve ekonominin ihracatını katkı sağlamasına yol açmıştır.

E-Ticaret ve Satış Potansiyeli

Tema Web Tasarım Hizmetleri, E-ticaret hizmetleri ile sanal mağazacılık alanında firmalara ve kurumlara büyük avantajlar sağlamaktadır. E-ticaret hizmetleri içerisinde zengin , kaliteli ve girişimcilerin herhangi bir sorun karşısında çözüm odaklı ve hızlı ulaşım sağlaması gibi belli ana kriterleri bulunması gerekmektedir. Tema Web Tasarım Hizmetleri, E-ticaret hizmetleri ile müşterilerine görsel, yüksek donanımlı ve kaliteli içerikler üretmesi, müşterilerin satış hızı ve daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Girişimciler, müşterilerinin site içerisinde reaksiyonları, ürün ve hizmet ile ilgili kaliteli, bilgi akışı doğru, güncel ve yönlendirme konusunda hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını istemektedirler. E-ticaret hizmetleri, girişimcileri site içi reaksiyon hareketliliği kontrolü, izleme ve takibi dışında alt yapı sistemleri desteklemektedir.

E-ticaret paketleri, girişimciler adına diğer önemli bir konu özelliğini taşımaktadır. E-ticaret paketleri ile site içerisinde ki her modül ile ödeme, kargo, üyelik ve kayıt işlemleri, ürün yönetimi ve takibi, stok izleme ve takibi ve raporlama teknikleri gibi birçok bağlantı alternatifini kullanmaya imkan vermektedir. E-ticaret paketleri, firmalar uygulama ve modülleri sektörel ve şirket ihtiyaçlarına göre belirlemesi ana konudur.

Alt yapı ve zengin içerikler anlamında piyasa koşullarında müşterileri tam güven ve kaliteli hizmet verebilme adına en önemli alanın e-ticaret sitesi ile kendi marka ve ürününü tanıtma konusunda büyük bir araç niteliğindedir. Her modül ve site içi içeriklerin görsel anlamda zengin ve kaliteli üretilmesi alanında uygun ve ucuz e-ticaret sitesi yapan firmamız. Ucuz e-ticaret sitesi, müşterilerin hizmet ağı, üretim yapısı ve müşteri hedef kitlesi doğrultusunda değişmektedir.

E-ticaret sitesi ile müşteri ziyaretlerini analiz etme konusunda en önemli araç olarak gösterilmektedir. Müşterinin site içerisinde ki her türlü reaksiyonları analiz etme, yorumlama ile ihtiyaç ve istekleri doğru ve hızlı bir şekilde belirlenme konusunda aktif rol oynamaktadır.

Hizmet Sonrası Destek Birimi

Tema Web Tasarım Hizmetleri, E-ticaret paketleri ve siteleri yapımında her aşamasında müşterisine geri bildirim, hizmet sonrası müşteri hizmetleri ile canlı destek sistemleri ile her zaman geleceğin simgesi kaliteli ve memnuniyet prensibi ile yola çıkan önemli bir firma olma özelliğine sahiptir.

Canlı destek hatları ve günün her saatinde geri bildirim ile site içerisinde zayıf yönleri ve eksikleri müşterilerine ücretsiz olarak hizmet sunmaktayız. Prensibi çerçevesinde daima müşteri hasiyeti ve gelir kaybına uğramaması adına özenli ve dikkatli çalışan profesyonel destek ve bilgisayar uzmanları hizmet vermekteyiz.

 

Saygılarımızla

Tema Web Tasarım E-Ticaret Web Sitesi Hizmetleri

Top