X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız kendi sektöründe 06.11.2006 yılında temawebtasarim.com sitesi olarak faliyetine başlamıştır. Zeyrek Kon. İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti adı altın da kurulan firmamız. Özgün çalışmaları neticesinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olmuştur.

Hakkımızda

Firmamız web tasarım sektöründe çalışmalarını birçok ilkeye bağlı bulunarak gerçekleştirmektedir. Bu ilkelerin bütünü müşteri memnuniyetini desteklemektedir.

Web siteniz için gereken bütün tasarım hizmetlerini sunuyoruz. Hizmetlerimizi isteğiniz doğrultusunda sizinle etkileşim halinde bulunarak da gerçekleştiriyoruz. Tasarım veya yazılım hizmetleri doğrultusunda firmamız hizmetlerinden faydalanmanız durumunda 7/24 teknik ekibimiz ile etkileşim halinde bulunmanıza olanak sağlıyoruz. Tasarımı sağlanan web sitenin yönetim panelinin pratik kullanıma elverişli olması için de teknik bilgileri arındırarak sunuyoruz. Yüzde yüz yerli yazılım ve mobil uyumlu web tasarımlarınız için hizmetlerimizi güçlü tasarımcı ve yazılımcı kadromuz ile sağlıyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize halihazırda aktardığımız hizmetlerimizi de belirtmek istiyoruz.

Misyonumuz

06.11.2006 yılında hizmetlerimize başlayarak web sektöründe teknolojik gelişmeleri esas alarak çalışmalarımızı yürüttük. Bugüne değin çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti ve hassasiyet ilkesi ile yürüttük. Müşterilerimize sunduğumuz çalışmalarda memnuniyeti hedef alırken, en özgün ve yaratıcı çalışmaları da ön planda tuttuk. Bugün sahip olduğumuz 'Web sektöründe öncü isim' unvanı, misyonumuz ile bağlantılıdır. Çalışma yürüttüğümüz bütün firmalarla bugün hala etkileşim halinde bulunuyor, profesyonel çözümleri aktarıyoruz. 

Vizyonumuz

Tema Web Tasarım olarak vizyonumuz bugüne değin gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bağımsızdır. Bu görüşü esas alarak günbegün kreatif fikirlerimizi geliştiriyor, ekip çalışması yürüterek tasarımda harikalar yaratmayı hedefliyoruz. Kalifiyeli uzman ekibimiz ile çalışmalarımızı daha geniş kitlelere sunmayı hedefliyor, profesyonel web çözümleri sunan ekibimizle bu bağlantıda ilerliyoruz. Daha da büyüme hedefimiz web sektörüne gereken isim olmamızdan dolayıdır. Ürün ve hizmetlerimizden faydalanmanız için bu hedef doğrultusunda çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz. 

Web tasarım hizmetleri:

Web tasarım hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmemiz için ihtiyacınız olan tasarım fikirlerini ele alıyoruz. Mevcut fikriniz doğrultusunda web sitenizi tasarlayarak potansiyel performansı alabilmenizi sağlıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda hazır tasarımlarımızı inceleyip, size en uygun olanı karar verebilmeniz için şablon alternatifleri de bulunduruyoruz. 

Web yazılım hizmetleri:

Web yazılım hizmetlerimizi müşterilerimiz için özgün çalışma prensibine bağlı gerçekleştiriyoruz. Halihazırda yazılım kaynaklarından faydalanma imkanını sizlere sunarken, yerli yazılım seçenekleri ile kendinize özel web sitenizi yaratmanızı sağlıyoruz. 

E-ticaret hizmetleri:

E- ticaret Web siteleri için en profesyonel çözümü firmamız sunmaktadır. Girişimcileri memnun eden tasarım ve uygulama çalışmalarını en iyi şekilde yönetiyor ve uyguluyoruz.

Web hosting hizmetleri:

Web hosting hizmetlerimizi global çapta hizmet veren sunucularla sağlıyoruz. Çalışmakta olduğumuz çözüm ortaklarımız hosting hizmetlerinde en kaliteli çalışmalara imza atmaktadır.

Alan adı(domain) hizmetleri:

Web platformunda kimliğinizi belirleyen alan adlarını da kolayca edinmenizi sağlıyoruz. Kullanıma uygun alan adlarına sahip olabilirken, kullanımda olan alan adlarını da satın alabilmeniz için aracı hizmetimiz bulunuyor. 

SEO hizmetleri:

Tasarımdan tutun, içerik koordinesine kadar SEO hizmetlerinin tamamını SEO kapsamında sizlere sunuyoruz. Sektörde SEO hizmetini kapsamlı sunma yolunda ilerleyen bir firmayız.

Sosyal medya reklam hizmetleri:

Aktif ve potansiyel kitleleri takip edebilmek ve kitlelerin nabzını kontrol edebilmeniz için sosyal medya hizmetlerini sizler için aktarıyoruz. İster aşama aşama, isterseniz de tek seferde çalışma yürüterek potansiyel kitleyi hedef alan çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal kimlik hizmetleri:

Kurumsal statüde sektörde yer edinmeniz için kendi sektörünüzü tanımlayan logo, isim ve reklam kampanyaları tasarlıyoruz.

Hizmetlerimizin tamamını zamandan tasarruf etmeniz için en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bu süre zarfında sizinle kontak halinde bulunup, fikirlerinizi de baz alarak çalışmaları yürütüyoruz. Sektörde hızla ilerleyen bir firma olarak Tema Web Tasarım ile çalışmak istediğinizde hizmetlerimiz sizin için birinci sınıf kalite statüsüyle bulunacaktır.


Sizinde bir web siteniz olsun istemezmisiniz?


Saygılarımızla
​​​​​​​Tema Web Tasarım Hizmetleri


{literal} {/literal} Top