X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Opencart Modülleri

AnasayfaYazılımlarOpencart Modülleri

Opencart Modülleri


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Web Sitenizi Seçin

Gerekli Kurulumları Yapalım

Rahatlıkla Kullanın!

OpenCart Modülleri Nedir?

Günümüzde çoğu kişi, kurum ve şirket e-ticaret sitesi kurmak için, işini sanal ortama taşımak ve ürünlerini müşterileriyle rahatlıkla buluşturmak istiyor. Fakat web sitesi tasarımı zor bir iştir ve kodlanma gibi aşamaları vardır, konuda uzman kişilerle çalışılmalıdır. OpenCart modülleri, diğer içerik yönetim sistemlerinde eklentilere, eklentilere veya uzantılara benzemektedir.

OpenCart'ın bize uygulama dosyalarını düzenlemek zorunda kalmadan işlevselliğini genişletme olanağı verdiği modüller sayesinde oluşur. Profesyonel yetkinlik ve yüksek maliyete sebep olabilir.

Opencart esnekliği, sadeliği ve çoklu işlevselliği bir araya getiren açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. Rekabetçi başkalarına kullanımı çok kolay, daha az teknik bilgi gerekli, kolay özelleştirme, yeni başlayanlarda aşırı popülerlik.


Diğer birçok içerik yönetim sisteminde olduğu gibi, çekirdek uygulamanın işlevselliğini sağlanan API'ler aracılığıyla genişletmenin en iyi uygulama olduğu düşünülmektedir ve OpenCart farklı değildir. Modüller, bölümlere ayrılmış ve bakımı kolay bir şekilde yapılan çekirdek uygulamanın işlevselliğini sunmamıza, kaldırmamıza veya değiştirmemize izin verir. OpenCart, çok sayıda uzantının zaten mevcut olduğu Uzatma Piyasasına sahiptir .

OpenCart Modüllerinin Yararları

OpenCart GeliştirmeÇevrimiçi bir E-ticaret işini kurmayı planlarken hiçbir şeyden ödün vermediğinizden emin olmanız gerekir. Bu nedenle, ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, E-ticaret iş hedeflerinize ulaşmanıza izin verecek doğru yazılımı ve programları seçtiğinizden emin olmalısınız. Basit bir Google aramasıyla piyasada bulabileceğiniz birçok program olsa da, çevrimiçi gereksinimleriniz için size en iyi sonuçları sunan yazılım programlarını seçmeniz gerekir. Bir E-Ticaret CMS (İçerik Yönetim Sistemi) için piyasadaki en iyi seçeneklerden biri OpenCart geliştirilmesine gitmektir . OpenCart geliştirme yardımı ile çevrimiçi işiniz, rakiplerinizin önünde kalmak için ihtiyaç duyduğu rekabet avantajını elde edebilir. Aşağıda, seçimin avantajlarından bazılarına hızlıca göz atıyoruzŞirketinizin ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, E- ticaretiniz için OpenCart geliştirmesi gerekir:

✓ Kolay Kurulum

kadar çok insan kendi seçtikleri CMS platformu montajı ve sunduğu kurulum kolaylığı gibi OpenCart ile gitmek tercih nedenlerinden biri. Çalıştırması çok daha karmaşık olabilecek diğer CMS platformlarına kıyasla kolayca indirebilir ve herhangi bir baş ağrısı olmadan kurulumunu yapabilirsiniz. Tamamen açık kaynak kullanımı anlamına gelir ve iş gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, PHP programlama dilinde yazıldığı için, ihtiyaç duyduğunuz her türlü özelleştirmede size yardımcı olacak uygun maliyetli OpenCart geliştiricilerini kolayca bulabilirsiniz.

✓ Hayır Teknik Uzmanlık Gerekli

İşletme sahipleri iş odaklanmak ve onların online iş için CMS platformu kullanmak nasıl anlamaya çalışıyorum gün geçirmek değil gerekir. OpenCart gelişimine katılmayı seçtiğinizde , teknik bir geçmişiniz olmasa veya hiç teknik bilginiz olmasa bile, bilgileri kolayca E-Ticaret sitenize yönetebilir, düzenleyebilir ve ekleyebilirsiniz. OpenCart kullanımı çok kolaydır ve neredeyse herkes minimal veya hiç yardım gerektirmeden nasıl kullanılacağını bulabilir.

✓ Komple Kontrol

Bir E-Ticaret web sitesinin sahibi olarak, E-Ticaret web sitenizin esnekliğine ve kontrolüne ihtiyacınız var. OpenCart'ın geliştirilmesine gitmeyi seçtiğinizde, başarılı bir çevrimiçi işletme kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm kontrol ve esnekliğe sahip olacaksınız. OpenCart size tonlarca işlevsellik / özellik sunar ve çevrimiçi işinizin başarılı olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi yapmanıza izin verir. OpenCart yerleşik bir şeye sahip değilse, ihtiyacınız olan işlevselliği veren bir uzantı veya modül indirebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey için hazır bir modül bulamazsanız, OpenCart CMS'yi bir PHP geliştirme uzmanının yardımıyla kolayca özelleştirebilirsiniz.

✓ Zaman ve Para

OpenCart kullanabilir ve size zaman kazandıracak olan yönetmek kolaydır. Ayrıca daha önce belirtildiği gibi kullanmakta ücretsizdir ve OpenCart geliştirmeye gitmeyi seçerken ödemek için hiçbir lisans ücreti yoktur. Bu nedenle, işinizin daha fazla ihtiyacı olan diğer bölümlerine yeniden yatırım yapabileceğiniz zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Sitenizde Olması Gereken Bazı Opencart Modülleri

1-SEO Modülü

Opencart otomatik SEO modül'ü kullanımı basit ve otomatik olarak URL'leri SEO URL haline çeviren eşsiz bir modüldür, Opencart kurulumunu gerçekleştirdikten sonra hemen bu modülü almanız, tüm URL'lerinizi otomatik olarak SEO’ya uygun halde giriş sistemine koymanızı sağlar.
OpenCart otomatik SEO URL'lerine sahip olduğunuzda sistematik olarak opencart, sizlere SEO avantajı sağlayacaktır. Opencart en iyi SEO modülü olarakta bilinen otomatik seo modülünü hemen almalısınız. OpenCart türkçe seo modülüolduğundan dolayı hiçbir yabancılık çekmeden sistemde görebilirsiniz. Opencart SEO modülü diğer opencart modülleri arasında en önemlisi ve mutlaka edinilmesi gerekenidir. OpenCart SEO ayarlarını siz müdahale etmeden kendisi kendiliğinden gerçekleştirmektedir. OpenCart SEO eklentisi arıyorsanız ilk olarak edinilmesi gereken modüldür.

2-OpenCart hızlı ödeme Modülü

OpenCart hızlı ödeme uzantısı, daha sonra daha fazla müşterinin dönüşmesine neden olan alışveriş sepeti terk etme oranlarını kontrol eder.
OpenCart'a duyarlı kasa açılır penceresi, sayfaların yeniden yüklenmesine neden olmadan ajax odaklı bir form olarak açılır.
OpenCart One Page Checkout ile, ürün kasası sırasında seçtiğiniz ödeme ve gönderim yöntemlerini sunabilirsiniz.
OpenCart One Page Supercheckout modülünün Mailchimp Integration işlevselliğini kullanarak, mağazanız için bülten üyeliğini etkin bir şekilde artırabilirsiniz.

2-OpenCart Blog Modülü

Bu OpenCart Blog modülü, daha iyi satış yapmanıza yardımcı olacak içerik oluşturmak ve göndermek için güçlü ve kolay bir araç sağlamayı amaçlamaktadır
WordPress gibi yayın gönderebilir ve makalelerinizi, haberlerinizi ve yayınlarınızı pazardaki iyi bloglar gibi yayınlayabilirsiniz.
Ürünümüzü günlük olarak geliştiriyor ve güncelliyoruz ve haftalık olarak daha fazla özellik eklemeyi amaçlıyoruz.
Bu Blog, ürünlerinizi blog postaları yoluyla satmanıza olanak tanıyacak OpenCart ürünleri ve kategorileriyle entegre olacak ek modüller ile birlikte gelir.
Bu blogun OpenCart sistemiyle bağlantısı onu WordPress'ten veya OpenCart ile alt dizinde veya alt etki alanında kullandığınız herhangi bir ayrı blogdan farklı kılar.
Paketlenmiş bazı modüller ile blog makalelerini OpenCart mağazalarınızın ürün, kategori veya arama gibi diğer sayfalarında gösterebilir, böylece blogunuzu alışveriş sepetine yakından entegre edebilir.

Temawebtasarim.com ile Opencart Modülleri

Vizyonumuz her zaman doğru yap iyi kazan matığından yürür, bu sayede müşterimiz hem memnun olur hem bizlere güven duyar.
OpenCartmi ekibi olarsak ülkemize destek olmaktayız. OpenCartmi ekibi sizlere yardımcı olan bir eğitim platformudur. Opencartmi.com sitesinden OpenCart Modülleri almak hiç bu kadar yararlı ve anlamlı olmamıştı.. Gerek bilgi vererek gerekse işlerinizi son derece rahatca yaparak gerekse de son derece titiz bir çalışma olarak siteniz hem şık hemde ön planda kalıyor.

İnsanlar Neden OpenCart'ı Tercih Ediyor?

• Kolay kurulum
• Kolay Özelleştirme
• Çok çeşitli temalar
• Çoklu Dil Desteği
• Üçüncü Taraf Entegrasyon Uzantılarını Destekleyin
• Birden fazla mağaza vb. İçin tek bir envanteri yönetme
• Farklı varsayılan para birimlerini, dilleri ve vergi sınıflarını ayarlayarak her mağazayı farklı ülkeler için yerelleştirin.
• 23 ödeme ağ geçidi, OpenCart eklentisi bölümünde varsayılan ve ek olanlar tarafından belirlenir.
• Gelişmiş rapor sistemi sayesinde mağaza sahipleri günlük / haftalık / aylık toplam satış miktarını hesaplayabilirler.
• OpenCart, birden fazla vergi bölgesi oluşturma imkanı sağladığından, ürünlerin alınacağı ve sevk edileceği bir ülkeye bağlı olarak vergi ödenecektir.

Ayrıca, e-ticaret işinizi herhangi bir pazarda başlatmak istiyorsanız, bu çerçevede işinizi otomatikleştirebileceğiniz üçüncü taraf entegrasyon konektörü kurmanıza olanak sağlar .

Üçüncü taraf entegrasyonu size aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebileceğiniz tamamen işlevsel ve özelleştirilmiş bir API çözümü sağladıkları anlamına gelir.

İşte Birkaç Entegrasyon Örneği ;

• Toplu Ürün Yükleme
• Envanter yönetimi
• Siparişi Al
• Gönderi Yönetimi
• Yeni Sipariş Bildirimi
• Reddedilen Ürün Bildirimi

Erişiminizi Genişletmek için OpenCart Modülleri

Günümüzün rekabet gücünün hayatımızın tüm alanlarında yoğun olduğu bir yenilik değil, sadece e-Ticaret ufkunda değil. Olumlu bir an buluyor musun? Elbette. Sert dayanım, geliştiricileri daha fazla yenilik yaratmaya teşvik eder ve müşterilerini ilgilendirmek için tehditkarlar sağlar. Magento ve PrestaShop sundukları uzantıları ve eklentileri ile övünebilir, ancak bu tür gelişmelere sahip tek onlar değildir. Rakiplerinden biri olan OpenCart, platform olanaklarını genişleten ve kullanıcılarını memnun eden çeşitli modüllerden oluşan büyük silahlara da sahiptir. Peki OpenCart tarafından sunulan en popüler eklentiler hangileridir?

1. OpenCart SEO Modülü

Arama motoru optimizasyonu önemli midir? Eğer cevabınız “Gerçekten değil” ise, 3 ana neye dikkat etmeniz gerekiyor:

• Çevrimiçi deneyimlerin% 93'ü bir arama motoruyla başlar.
• Kullanıcıların% 75'i hiçbir zaman arama sonuçlarının ilk sayfasını geçmez.
• Marka sonuçlar sayfasında birden çok kez görünürse, tüketicilerin yüzde ellisinin bir arama sonucunu tıklaması daha olasıdır.

En popüler OpenCart eklentilerinden biri SEO Mega Pack PRO . Jeneratörlerin ve özelliklerin tam listesi ile mağaza optimizasyonu için daha fazla fırsat sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu eklentiye bir ödeme yapılır, ancak arama motorlarında sıralamanızı ve görünürlüğünüzü arttırmaya yardımcı olabilecek birçok avantaj olduğundan kesinlikle pişman olmayacaksınız.

2. OpenCart Ödeme Ağ Geçitleri Modülü

Daha fazla verirsen, daha fazla alırsın. MultiSafepay'in bir uzantısı , satın alma ödemesini gerçekten uygun kılar ve ek ağ geçitleri sağlar. İşlemin PayPal ödeme işlemine benzer olduğu ve MasterCard, Visa, Cüzdan, Mister Nakit, Giropay, vb. Kullanma şansı verdiği multisafepay.com'a destek ekler.

3. OpenCart Yakınlaştırma Modülü

Müşteriler, ürün bakışlarını kontrol etmek için birçok açıdan bakabilecekleri birçok olanak bulunan web mağazalarını tercih ediyor. Bu nedenle, Magic Zoom , fareyi görüntünün üzerine getirerek mükemmel bir ürün yakınlaştırması sağlayan başka bir OpenCart uzantısıdır. Elbette, müşteri istenen öğenin net bir resmini görürse, satın alma şansı çok daha yüksektir.

4. OpenCart CMS yetenekleri Modülü

Web sitenizde bir blog mu istiyorsunuz? Şimdi Haberler / Blog eklentisi ve OpenCart 1.5x modülleri ile ilgili bir sorun değil . Neden faydalıdır? En son haberleri ve ilginç makaleleri yayınlayabilir ve düzenleyebilir, temayla ilgili ürünler ekleyebilir, sosyal ağ entegrasyonu yoluyla paylaşabilir, her makale için yorumları etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece mağazanız daha fazla müşteri çekebilir ve satışları artırabilir.

5. OpenCart Yorumlar Modülü

OpenCart, Yotpo servisi tarafından geliştirilen ve onlarca ürün incelemesi oluşturmanıza ve Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardan gelen trafiğinizi artırmanıza yardımcı olan harika bir uzantıya sahiptir. Harika, değil mi? Yotpo Ürün İncelemeleri masrafsız ve kullanışlı özelliklerin bir listesine sahip:

• önceden var olan değerlendirme ithalatı;
• müşterilere e-postaları, satın alma işleminden sonra incelemeleri bırakmalarını teşvik eder;
• 35 dil desteği;
• sosyal ağ paylaşım butonu;
• inceleme ekranı ürün sayfalarında güzel bir widget olarak yapılmıştır.

Dolayısıyla bu eklenti işlevselliği ve müşteri deneyimini paylaşması için yüksek önemi ile övünebilir.

6. OpenCart Destek Modülü

Zopim , OpenCart mağazanıza mükemmel bir eklenti. Müşterinin herhangi bir sorusu, teklifi veya şikayeti varsa (tabii ki Tanrı korusun), anında mağaza ekibiyle iletişime geçmek için canlı bir sohbet widget'ı sunar. Hiç şüphe yok ki bu eklenti müşterileri ile bağlantıda kalmak ve ihtiyaçlarını bilmek için güzel bir araçtır.

7. OpenCart E-posta pazarlaması Modülü

OpenCart mağazalarını popüler bir e-posta teslim hizmeti olan MailChimp'e bağlayan MailChimp Modülü de vardır . Ne sağlıyor? Öncelikle, müşteriler hangi listeleri dahil etmek istediklerini kontrol edebiliyorlar (ya da tam tersi). Ayrıca, e-posta kampanyalarını zahmetsizce oluşturma ve gönderme ve tüm MailChimp kullanım geçmişinize göz atma imkanı vardır. Genellikle internet pazarlamasını kolaylaştırır ve kontrolü basitleştirir.

8. OpenCart Raporlar Modülü

Gelişmiş Satış Raporu , doğru rapor almayı tercih edenler için çok yararlı ve önemlidir. Ticaridir, ancak detay görünümüyle birlikte çok çeşitli özellikler sunar. Farklı gruplamalar, filtreler, html, pdf veya excel dosyalarına tablo ihracatı gibi seçenekler ve diğerleri de bu uzantının önerdiği avantajlardır.

9. OpenCart Tasarım Modülü

DynamicPickaxe, OneFree Premium Opencart Theme eklentisi geliştirmiştir. Muhtemelen, tasarım açık ve güzel olduğu için mevcut olan en popüler temalardan biridir. Herhangi bir e-ticaret şirketi bu düzeni kullanabilir ve mağazasını dikkat çekici ve gezinmesi kolaylaştırabilir.

10. OpenCart Slayt gösterisi Modülü

Mağazanızın dikkat çekici ve ilginç olmasını sağlayacak bir başka masrafsız eklenti ise Magic Slideshow . Ana sayfanızda, ürün veya kategori sayfalarınızda bu eklentinin yardımı ile harika slayt gösterileri oluşturun. Sunduğu tüm faydalara dikkat edin: duyarlı tasarım, parmak kullanımı (el cihazları); tam ekran seçeneği, mutlak uyumluluk. Bu parlak mağaza oluşturmak için iyi bir şans.

Artık, OpenCart mağazanızı bu uzantıların bir listesiyle taşıdıktan sonra geliştirebilirsiniz. Bu alışveriş sepeti ile daha fazla fırsat ve başarı elde etmek için kullanılan düzinelerce başka modülün olması da gerçekten harika. Bu nedenle, bu uzantılardan ve olanaklardan yararlanmak istiyorsanız , Cart2Cart ile OpenCart'a gidin .

Top