X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

AnasayfaKurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Firmaların kurumsal kimlikleri, onların temsilcileri konumundadır. Web siteleri, sosyal medya hesapları gibi farklı alanlarda yapılacak çalışmalar ile kurumsal kimlik hizmetleri yürütülebilir.
Firmanızın logosu, bina girişi, dekorasyonu yanında kullandığınız kartvizitler, tanıtım afişleri, katalogların tamamı kurumsal kimliğinizi oluşturur. Kimliğin etkileyici olması firmanın dışa açılan penceresinin de etkileyici olmasını sağlar.


Kurumsal Kimlik Hizmetlerinin Önemi

Kurumsal kimlik hizmetleri sayesinde firmanızı hedef kitlenin görmesini sağlayabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Yaptığınız hizmetin ya da ürettiğiniz ürünlerin iyi bir şekilde tanıtılabilmesi için, öncelikle iyi bir kurumsal kimliğe sahip olmanız gerekir. Sizlere bu konuda destek olmak için hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bizimle çalışarak kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, firmanızı gerçek anlamda kurumsallaştırabilirsiniz. Bir firmanın bu tür çalışmalara önem vermesi ve yatırım yapması, o firmaya ileriki yıllarda olumlu olarak dönecektir.
Kurumsal kimlik hizmetleri konusunda profesyonelliğe önem verilmelidir. Bir bakıma kurumsallaşmanın temelinde profesyonelliğin olduğu da söylenebilir. Bu tür uygulamalar kurumun hedef kitle üzerinde olumlu etkiler yaratmasını sağlar.


Kurumsal Kimlik Hizmetlerinin İçeriği

Logo tasarımı, kurumsal kimlik hizmetlerinin başında gelen çalışmalardan biridir. Hazırlanan şirket logosu kartvizitlerde, web sitelerinde ve her türlü reklam afişlerinde kullanılır. Bir yerden sonra o logonun doğrudan firmayı çağrıştırması hedeflenir. Hizmetlerimiz arasında logo tasarımı da bulunmaktadır. Şirketinizin çalışma alanı ve hedef kitlesi hesaba katılarak en uygun logo için çalışmalara başlarız.
Bu logoyu içeren kartvizitlerin hazırlanması ise bir başka kurumsal kimlik hizmetidir. Kartvizitler, internet ortamındaki tanıtımların yaygınlaşması ile eski önemini yitirse de, hala kurumların kimliği konumundadırlar. O nedenle kurumun bilgilerini ve logosunu içeren bir kartvizit tasarımı yapılmalı ve çoğaltılmalıdır.


Katalog ve Broşür Çalışmaları

Özellikle ürün satışı yapan firmaların katalog tasarımları çok önemlidir. Bu kataloglarda ürünlerin en güzel şekilde fotoğraflanması ve kaliteli bir şekilde basılmalıdır. Matbaa basımı dışında internet katologları da son derece etkili olabilir. Hizmet sunan firmalar da hizmetlerini tanıtan broşürleri kullanabilir.
Bu tür ayrıntılar ile şirketlerin uğraşması çok zor olabilir. Biz, sizin adınıza tüm bu tasarımları gerçekleştirir ve kurumunuzu en güzel şekilde temsil etmesini sağlarız. Katalog ve broşür tasarımı ile bunların internette yayınlanması süreçleri sizin için takip ederiz.


Web Tasarımı Çalışmaları

Çağımızda web sitesi, firmaların en önemli kurumsal kimliği olmuştur. Artık web sitesi olmayan bir firmanın tanıtım anlamında çok gerilerde kaldığı söylenebilir. Bu durum ise satışlarına olumsuz olarak yansır. Artık insanlar en ufak bir bilgi için bile arama motorlarına başvururlar. Firma isminizin arama motorunda çıkmaması, insanların firmanızı yok saymasına sebep olur. Bu konuda bizden profesyonel bir destek alabilirsiniz. Kurumsal kimlik hizmetlerimizde en güzel web sitesi tasarımlarına ve içeriklerine sahip olmanız için çalışırız.
Bu çalışmalarımız kısa sürede sonuç gösterir. Kurumsal kimliğiniz bir kere oturduktan sonra üzerine bir şeyler eklemek çok daha kolaydır. Önemli olan kurumsallaşabilmektir. Bunun için gerekli olan adımları sizin yerinize bizim düşünmemizi ve planlamamızı isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kurumsal Kimlik Çalışmalarında Profesyonellik

Firma olarak kurumsal kimlik çalışmaları konusunda gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz. Sizlerin tüm taleplerini karşılamaya yönünde yenilikleri de takip etmekteyiz. Gelişen ve değişen dünyanın gerekliliklerine uyabilmek için devamlı gündemi takip ederiz ve kurumsal kimlik çalışmalarımızı bu doğrultuda oluştururuz.
Profesyonel olmak, kurumsallaşmanın temel şartlarından bir tanesidir. O nedenle ilk başta profesyonel bir adım atarak firmanızı kurumsallaştırmaya çalışırsanız, temelini sağlam kurmuş olursunuz. Yaptığımız her türlü çalışma, firmanızın kurumsal bir firma olmasını sağlar ve müşterilerinize ulaşabilmeniz konusunda olumlu adımlar atılır.


Kurumsal Kimlik Hizmetleri Nasıl Alınır?

Kendi şirketinizi için bu çalışmaları yürütebilmeniz oldukça güçtür. Bu konuda neler yapılması gerektiğini, mevcut çalışamaları ve son trendleri bilmemeniz son derece normaldir. Bizimle çalışarak kurumsal kimlik hizmetlerini alabilirsiniz. Şirketinizin logo tasarımından, katalog oluşturulmasına, reklam afişlerinden web tasarımlarına kadar birçok alanda size destek vermeye hazırız.
Özellikle sosyal medya hesapları konusunda çoğu şirketin geri kaldığını gözlemlemekteyiz. Oysaki dijital dünyanın en büyük gerekliliklerinden birisi sosyal medya tanıtımlarıdır. Şirketinizin sosyal medya hesapları da kurumsal kimlik anlamında gerekli çalışmalardır. Bizimle çalışarak kurumsallaşma adına atılması gereken adımları en sağlam şekilde atabilirsiniz.

 

Saygılarımızla

Top