X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Zeyrek Çöp Konteyner LTD. ŞTİ.

AnasayfaReferanslarWeb Yazılım HizmetleriZeyrek Çöp Konteyner LTD. ŞTİ.

Web Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri,

Alan Adı Hizmetleri

Hosting Hizmetleri

Seo Hizmetleri

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Kategori: Web Yazılım Hizmetleri
Web Sitesini İncele

Temiz ve yeşil bir çevre için el ele  parolasıyla yola çıkan ZEYREK KONTEYNER PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ, uzun yıllar, metal konteyner, çöp toplama setleri, büro içi çöp kovaları, park ve bahçe tip çöp kovaları, yeraltı çöp istasyonları, üretiminde hizmet vermekte ve plastik çöp toplama kaplarının  satışını sunmaktadır.

Bu uzun maraton 1985 yılında başlamış olup ,günümüzde de uzman kadrosuyla devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre temizliği ve düzeni için önemli tasarım, proje ve imalatlarla hizmet vermektedir.

Üretimlerini yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelleriyle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktadır. Kuruluşundan beri hedefi; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünleri yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara sunmakta olup 2 yıl süreyle de garanti kapsamı altındadır.

Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluş her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir.

Şunu önemle belirtmek gerekirse ZEYREK KONTEYNER PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve müşterilerine en iyi kalitedeki ürünleri, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.

Tema Web Tasarım Hizmetleri olarak, metal konteyner, çöp toplama setleri, büro içi çöp kovaları, park ve bahçe tip çöp kovaları, yeraltı çöp istasyonları, üretiminde hizmet vermekte ve plastik çöp toplama kaplarının satışını yapan ZEYREK KONTEYNER PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ, web sitesi ve web tasarım gibi bir çok konuda bizleri tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

Diğer Referanslarımız

Batu Çöp Konteyner

Batu Çöp Konteyner
(Web Yazılım Hizmetleri)

Göktürk Vip Taksi

Göktürk Vip Taksi
(Web Yazılım Hizmetleri)

Vatan Çöp Konteyner

Vatan Çöp Konteyner
(Web Yazılım Hizmetleri)

Zeyrek Konteyner LTD. ŞTİ.

Zeyrek Konteyner LTD. ŞTİ.
(Web Yazılım Hizmetleri)

Top