X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Marya Su Arıtma Sistemleri

AnasayfaReferanslarWeb Yazılım HizmetleriMarya Su Arıtma Sistemleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web Yazılım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri

Alan Adı Hizmetleri

Hosting Hizmetleri

(Paylaş)
Kategori: Web Yazılım Hizmetleri
Web Sitesini İncele

Marya Su Arıtma Firması 2007 yılında kurulup Mardin ve Güneydoğu’ya hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet güvencesine verdiği önemle çıktığı bu yolda, sektörün öncü kuruluşu olmanın verdiği tecride ve geniş bayi ağı sistemi ile müşterilerine ve müşteri sorunlarına daha yakındır. Yüksek kalite ve ileri teknoloji ürünleri ile sektöre yeni bir bakış açısı getirerek lider olmanın verdiği güvenle hedeflediği noktaya emin adımlarla yürümektedir.

Firma Hedefi; Sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak dünya ölçeğinde bir marka olmaktır. Profesyonel ve başarılı bir ekip çalışmasıyla hizmet veren firma, müşterilerinin görüş ve önerileriyle daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır. 

CENEVRE- Dünya saglık örgütünün yayımladıgı raporda kirli suyun dünyadaki her on hastalıktan birini ve ölümlerinin %6 sına neden oldugunu belirtildi. Ishal, Kolera, Hepatit, Tifo, Paratifolar, Sıtma, Trahom, Anemi ve diger birçok hastalık insan vücuduna sulardan geçer. Bütün bu bilgiler ısıgında kullanılacak suyun temizligi oldukça önemlidir. Dünyada kentlesme ile birlikte oluşan sulardaki kirlilik insanları temiz su bulma ihtiyacına yöneltmiştir.

Marya su arıtma cihazları sayesinde kendi suyunuzu kendiniz üreteceksiniz. Günlük 280 Litrelik Su üretim kapasitesi ile MARYA su arıtma cihazları sağlıklı, ekonomik ve güvenli bir sekilde içme suyunuzu üretir.

AYRICA FİRMA TÜRKİYE SU ARITMACILAR DERNEĞİNE KAYITLIDIR.

Tema Web Tasarım Hizmetleri olarak, Su Arıtma Sistemlerinin üretimini ve satışını yapan Marya Su Arıtma Sistemleri firmasına, web sitesi ve web tasarım gibi bir çok konuda bizleri tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

 

Diğer Referanslarımız

Çöp Konteynerci

Çöp Konteynerci
(Web Yazılım Hizmetleri)

Zeyrek Çöp Konteyner

Zeyrek Çöp Konteyner
(Web Yazılım Hizmetleri)

Tunçay Emlak & Hafriyat

Tunçay Emlak & Hafriyat
(Web Yazılım Hizmetleri)

Hedef Ferforje

Hedef Ferforje
(Web Yazılım Hizmetleri)


{literal} {/literal} Top