X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal Firma Web Sitesi Scripti V23

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Web SitesiKurumsal Firma Web Sitesi Scripti V...

( Fiyat Sorun)

Demo Site Demo Admin WhatsApp Satış Hattı
Diğer Gerekli Bilgiler
Admin Panel Giriş Bilgileri
Kullanıcı Adı: demo
Parola: demo

Kurumsal Firma Web Sitesi Scripti V23 (Tüm Sektörlere Uygundur - Yeni Dil Sistemli)

Web siteniz, tabletlerden ve telefonlardan bile kusursuz bir görünüme sahip olan duyarlı ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, istediğiniz renk seçeneklerini sınırsızca kullanarak sitenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde, sitenizin tüm alanlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sayfaları, hizmetleri, ekipleri, projeleri ve ürünleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Her biri için title, keyword ve description gibi ayarları belirleyebilirsiniz.

Ürün kategorileri ve alt kategorileri dahil olmak üzere sınırsız sayıda kategori oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Bayi ve şube bilgilerini yönetebilir, üst menüleri düzenleyebilirsiniz.

Yönetim paneli not defteri bölümüyle, önemli notları kolayca saklayabilirsiniz. Dil ve para birimi seçeneklerini özelleştirebilir, e-bültenleri yönetebilirsiniz.

Tema renklerini istediğiniz gibi ayarlayabilir, limitleri belirleyebilirsiniz. Mail ve SMS şablonlarını düzenleyebilir, toplu mail ve SMS gönderebilirsiniz.

Firma bilgileri, site başlığı, anahtar kelimeler ve site açıklamasını yönetim panelinden belirleyebilirsiniz. İletişim sayfasını özelleştirebilir, Google Maps kodu ekleyebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya linklerini yönetebilir ve SEO dostu URL yapılarıyla Google'da daha hızlı dizine eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yönetim paneli URL adresini dilediğiniz gibi değiştirebilir, sınırsız alt kategori sistemiyle içeriği daha iyi organize edebilirsiniz.

Ve bunlar gibi birçok özellik, sizin kontrolünüzde.

Top