X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

İnşaat Web Sitesi Scripti V10

AnasayfaYazılımlarİnşaat Web Sitesiİnşaat Web Sitesi Scripti V10

( Fiyat Sorun)

Demo Site Demo Admin WhatsApp Satış Hattı
Diğer Gerekli Bilgiler
Admin Panel Giriş Bilgileri
Kullanıcı Adı: demo
Parola: demo

İnşaat Web Sitesi Scripti V10 (TÜM SEKTÖRLERE UYGUNDUR - Yeni Dil Sistemli)

Web siteniz, mobil cihazlarda mükemmel bir görünüm sunan duyarlı tasarımıyla öne çıkıyor. Sınırsız renk seçenekleriyle, sitenizi istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş yönetim paneli, sitenizin tüm alanlarını kolayca yönetmenizi sağlar. Sayfaları, hizmetleri, ekipleri, projeleri ve daha fazlasını ekleyebilir, düzenleyebilir ve istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Her biri için title, keyword ve description gibi SEO ayarlarını belirleyebilirsiniz.

Proje kategorileri dahil olmak üzere, sınırsız sayıda kategori oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Üst menüleri özelleştirebilir, yönetim paneli not defteri bölümünde önemli notları saklayabilirsiniz.

Çoklu dil desteğiyle, sitenizi farklı dillerde sunabilirsiniz. E-bülten yönetimiyle, abonelerinize düzenli olarak güncellemeler sağlayabilirsiniz. Tema renklerini ayarlayabilir, limitleri belirleyebilirsiniz.

Mail ve SMS şablonlarını düzenleyebilir, toplu mail ve SMS gönderebilirsiniz. Site başlığı, anahtar kelimeler ve açıklamaları kolayca yönetebilir, iletişim sayfasını özelleştirebilirsiniz.

Google Maps kodunu iletişim sayfasına ekleyebilir, sosyal medya linklerini yönetebilirsiniz. SEO dostu URL yapılarıyla, sitenizin daha hızlı indekslenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, yönetim paneli URL adresini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ve bunlar gibi birçok özellik, web sitenizi yönetmenize olanak sağlar.

Top