X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hedef Ferforje LTD. ŞTİ.

AnasayfaReferanslarWeb Yazılım HizmetleriHedef Ferforje LTD. ŞTİ.

Web Tasarım Hizmeti

Web Yazılım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti

Web Hostin Hizmeti

Alan Adı (Domain) Hizmeti

E-Ticaret Hizmetleri

Seo Hizmetleri

Kategori: Web Yazılım Hizmetleri
Web Sitesini İncele

Temiz ve estetik bir yapı için el ele parolasıyla yola çıkan HEDEF ŞİRKETLER GRUBU, uzun yıllar sektörde çeşitli metal ürünleri ile bulunmaktadır.

Bu uzun maraton 1985 yılında başlamış olup ,günümüzde de uzman kadrosu ile devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre estetiği ve düzeni için önemli tasarım, proje ve imalatlarla hizmet vermektedir.

Üretimlerini yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelleriyle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktadır. Hedef Ferforje firması kurulduğundan beri hedefi; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünleri, yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara sunmakta olup 2 yıl süreyle de garanti kapsamı altındadır. Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluş her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir. Şunu önemle belirtmek gerekirse HEDEF ŞİRKETLER GRUBU tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve siz müşterilerimize en iyi kalitedeki ürün, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.

MİSYONU 

Üretimde ürün ömrünün uzun olması ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutan bir firmadır. Bunun gerçekleşmesi, kaliteyi teknoloji ile birleştirerek ,sabırla özenerek çalışmaktır. HEDEF ürünleri de bu düşünce ile üretilmektedir.

Tema Web Tasarım Hizmetleri olarak, ferforje, demir doğrama, cit ve çeşitli demir dekoratif işleri yapan Hedef Ferforje firmasına, web sitesi ve web tasarım gibi bir çok konuda bizleri tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

Diğer Referanslarımız

Batu Çöp Konteyner

Batu Çöp Konteyner
(Web Yazılım Hizmetleri)

MDF Mobilyam

MDF Mobilyam
(Web Yazılım Hizmetleri)

Watersis Su Arıtma Sistemleri

Watersis Su Arıtma Sistemleri
(Web Yazılım Hizmetleri)

Rainable

Rainable
(Web Yazılım Hizmetleri)

Top