X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hazır Web Sitesi Nedir? Hazır Web Sitesi Ne İşe Yarar?

AnasayfaYazılarWeb YazılımHazır Web Sitesi Nedir? Hazır Web S...

Hazır Web Sitesi Nedir? Ne İşe Yarar?

 
Siz değerli müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak, aynı sektördeki talepler doğrultusunda önceden hazırladığımız web site şablonları ve web siteleridir. Web sitesi hazırlamak için, ileri düzeyde yazılım ve tasarım bilgisi gerektirir.
 
Ancak hazır web sitesi temaları ve şablonları ile siz değerli müşterilerimiz için daha önceden oluşturduğumuz sektörünüze özel web sitelerini kullanmak, hem paradan, hem de önemli ölçüde zamandan tasarruf ettirmektedir.
 
İşlerini büyütmeyek isteyen müşterilerimiz, internette ortamında bilinir ve  bulunur olmak isteyen herkes hazır web sitesi kurarak işini internet ortamına rahatlıkla taşıyabilir. 
 
Temawebtasarim.com ekibi olarak, sizlere %100 Türkçe kodlanmış yönetim panelli hazır web siteleri üzerinden sitenizi rahattlıkla yönetme fırsatı sunuyor. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan, Kuracağınız sitenin türkçe yönetim paneli üzerinden sitenizi yönetmek oldukça basit ve çok kolay!
 
Web Sitemizde bulunan hazır web sitesi temaları sektörlere özel olarak hazırlanmaktadır. Örnek olarak  hazır inşaat web siteleri temalarında projeler menüsünde sektöre özel proje sunumları bulabilirsiniz.
 
Yine hazır restaurant sitelerinde restaurant firmalarının yemek menülerini yayınladığı menüler sayfalarını görebilirsiniz. Bunlar gibi müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda hazırlanan web sitelerimizi yukarıdaki hazır web sitesi sekmesi üzerinden inceleyebilir, size en uygun olan şablonu veya temayı sipariş verebilirsiniz. 
 
 

Hazır Web Site Maliyeti Neden Daya Uygun?

 
Web sitemizde bulunan hazır web site temaları, alanlarında uzmanlaşmış yazılım ve tasarım ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu tür tasarım ve yazılım altyapısına sahip bir web sitesini yaptırmak istediğinizde size 5 ila 20 bin lira arasında yüksek teklifler gelebilmektedir.
 
Biz, önceden hazırladığımız tasarımları satın almak isteyen diğer müşterilerimize de sattığımız çok uygun fiyatlar sunabiliyoruz. Böylece yüksek bütçelere sahip olacağınız web siteleri yerine, aynı kalitedeki hazır web sitelerimize, daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.  
 
Hazır web site fiyatlarının daha uygun olmasının tek sebebi, farklı müşterilere aynı şablon ve tasarımların satılıyor olmasıdır. yani, kişiye özel tasarım olmamasıdır.
 
 

Hazır Web Sitesinin Yönetimi Nasıl Olur?

 
Kesinlikle kullanıcı deneyimi odaklı hazır web sitelerimizi yönetmek çok basittir ve çok kolaydır. Türkçe yönetim paneliniz üzerinden hazır web sitenizle ilgili olan tüm alanları yönetebilir ve tüm işlemleri yapabilirsiniz.
 
Bilgisayar, internet ve sosyal medya hesaplarını kullanabilen herkes web sitesini kendisi çok rahatlıkla yönetebilir. Satın almış olduğunuz ve siparişinin tamamlanmış olduğu tasarımların size verilen kullanıcı adı ve şifre ile web sitenizin yönetim paneline giriş yaparak, ekleme, silme, güncelleme işlemlerini istediğiniz zaman ve çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. 
 
 

Hazır Web Site Paketleri

 
Birbirinden çok farklı ve her sektöre uygun olarak hazırlanmış onlarca kategoride hazır web siteleri sunuyoruz. Bizler, bu hazır web sitelerini siz değerli müşterilerimiz için önceden hazırlayarak kullanıcı taleplerini göz önünde bulundurarak güncellemekte ve geliştirilip stabil bir versiyon haline getirerek satışa sunmaktayız.
 
Sizlerin almış olduğu hazır web siteleri, sizden önce farklı müşterilerce kullandığı için en iyi deneyimli hazır web siteleri elde edilmiştir. Bu web siteleri örneklerine hazır siteler sekmesi üzerinden hemen göz atabilirsiniz ve tüm detayları ile inceliyebilirsiniz.
 
 

Hazır Web Sitesi Avantajları Nedir? 

 
İnternet ortamında işinizi büyütebileceğiniz en hızlı, en etkili ve en uygun fiyatlı yöntem hazır web sitesi satın almaktır. Sizi arama motorları üzerinden bulmak isteyen müşterilerinize ulaşmak için en prestijli yöntem muhakkak bir web sitenizin olmasıdır.
 
Firma rehberi sitelerindeki yer alan bilgiler güncel olmayabilir, yada bir web sitenizin olmayışı size prestij kaybettirebilmektedir. Hazır web sitesi tasarımlarımızla kaliteli, mobil ve seo uyumlu, özenle kodlanmış, tüm hataları giderilmiş ve versiyon olarak sürekli güncelleştirilen yeni nesil hazır sitelere sahip olarak bu sorunları önemli ölçüde ortadan kaldırabilirsiniz. Arama motorlarında kolayca bulunur olabilirsiniz ve internet üzerinden yeni müşteriler kazanabilirsiniz.
 
Son sözümüz: "Sizin de bir Web Siteniz Olsun." 

Hazır Web Sitelerimizi incelemek için Hazır Web Siteleri Kategorimizi inceliyebilirsiniz.
 

Saygılarımızla

Tema Web Tasarım Hizmetleri
Top