X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

1 Ocak 2024 Tarihinden itibaren fiyatlarımıza artış yapılacaktır.

AnasayfaHaberiniz Olsun.1 Ocak 2024 Tarihinden itibaren fiyatlarımıza ...

Sayın Müşterilerimiz,

Sizlerle paylaşmak istediğimiz önemli bir bilgiyi aktarmak adına bu duyuruyu hazırladık. Öncelikle, uzun yıllardır bize gösterdiğiniz güven ve tercihiniz için içtenlikle teşekkür ederiz. 2013 yılından bu yana sizlere kesintisiz hizmet sunma amacıyla yola çıktık ve bu süreçte sağladığınız destek, bizim için paha biçilmez bir değere dönüştü.

Maalesef, ülkemizde ve küresel çapta yaşanan ekonomik değişimler, işletme maliyetlerimizde ve teknolojik altyapımızın güncellenmesinde bir takım zorluklar doğurmuştur. Bu zorluklarla başa çıkabilmek, sizlere sunduğumuz kaliteli hizmeti sürdürebilmek adına belirli değişikliklere gitme kararı aldık.

Bu çerçevede, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren hazır web sitesi paketlerimize %35, Web Hosting Paketimiz de ise 300 TL oranında fiyat artışı yapma kararı almış bulunmaktayız. 

Bu kararın, sizlere sunmaya devam ettiğimiz yüksek kaliteli hizmetlerimizi ve güçlü müşteri desteğimizi sürdürebilmemiz için alınmış bir tedbir olduğunu anlamanızı rica ediyoruz. Ancak, bu fiyat artışının yürürlüğe gireceği tarihe kadar mevcut fiyatlar üzerinden hizmetlerimizi satın alma fırsatınızın olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sorularınız veya endişeleriniz için her zaman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız ve süregelen desteğiniz için şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla, Tema Web Bilişim Hizmetleri

Top