X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Buz Su Arıtma Sistemleri

AnasayfaReferanslarWeb Yazılım HizmetleriBuz Su Arıtma Sistemleri

Web Tasarım Hizmeti

Web Yazılım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti

Seo Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

(Paylaş)
Kategori: Web Yazılım Hizmetleri
Web Sitesini İncele

Buzsu Arıtma sistemleri, üstün kaliteli su arıtma teknolojileri sunmak amacıyla Bartın'da kurulmuştur ayrıca İstanbul’da Online Mağazacılık ofisi bulunmaktadır.  2014 yılından bu yana,  Buzsu Arıtma adı altında hizmet veren firma, artık yeni yüzüyle Buzsu Arıtma Sistemleri olarak müşterilerine daha yakın ilişkiler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Buzsu Arıtma Sistemleri, sizlere en sağlıklı suyu sağlamak için ev tipi su arıtma cihazı ve iş yeri tipi su arıtma cihazlarını tedarik etmektir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Arıtma’da çeşitlilik pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı olarak şekillenmektedir. Sonrasında markaları ile ihtiyaca göre kategorize edilmiştir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Kalitesi

Orjinal Markalar ve Kaliteli ürünlerin müşterilerilerde yaratmış olduğu güven, sunduğu hizmetlerin kalitesi ve kurduğu iyi müşteri ilişkileri sayesinde kısa süre içinde sektördeki referans firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktadır. Ürünlerinde Sağlığa ve hijyene önem vermektedir. Dünya sağlık örgütünce (NSF) (WATER QUALITY) sertifikalı ürünleriyle suyunuzun arıtımını yapmaktadır. Buz Su Arıtma Sistemlerinin Sloganı "YAŞAM İÇİN SU, SU İÇİN BUZSU ARITMA" dır.

Buzsu Arıtma Sistemleri Tecrübesi

12 yılı aşkın ticari tecrübesiyle ve 4 yılı aşkın sektörde edindiği birikimlerle, sizlere her zaman daha iyiyi daha iyi fiyatlara sunmayı hedeflemektedir.

Geniş Müşteri Portföyü

Sektörde bulunduğu süre boyunca, çalışma fırsatı bulduğu yüzlerce müşterisi vasıtasıyla on binlerce insanın evinde ürünleri kullanılmaktadır. Bunun verdiği mutluluk ve sorumluluğun bilinciyle hareket etmeyi kendilerine görev bilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sonrasındaki ilişkiler ve sadece garanti süresince değil, cihaz ömrünce Filtre ve yedek parça desteği ile de devam ettirmektir.

Geniş Ürün Yelpazesi

8 farklı markası ve 45 farklı ürünüyle kapalı veya açık, pompalı veya pompasız, ev tipi, işyeri tipi ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri olan modelleriyle her türlü talebe cevap verebilmektedir.

Tema Web Tasarım Hizmetleri olarak, su arıtma sistemleri hizmeti vermekte olan BuzSu Arıtma Sistemleri firmasına, web sitesi ve web tasarım gibi bir çok konuda bizleri tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

Diğer Referanslarımız

Ottomina

Ottomina
(Web Yazılım Hizmetleri)

Buz Su Arıtma Sistemleri

Buz Su Arıtma Sistemleri
(Web Yazılım Hizmetleri)

Poyraz Balıkçılık

Poyraz Balıkçılık
(Web Yazılım Hizmetleri)

Ekran Kirala

Ekran Kirala
(Web Yazılım Hizmetleri)


{literal} {/literal} Top